Sevgili İçin Söylenmiş En Güzel Sözler

Sevgili Sözleri | Sevgiliye Sözler


Yürekten sevmiş olduğim, sana bunları yazıyorum; çünkü bir göz kırpması bile bende bambaşka duygular oluşturan, o tatlı yüzü içimi ısıtan başka birisini nereden bulabilirim? Senin tatlı çehrende sonsuz sorunlarımı ve tarifi imkânsız kayıplarımı bile bulabilir ve o güzel yüzünü öptüğümde mutluluğa sarılmış olurım.

Aşk Sözleri 2019 (Sevgiliye, Duygusal, duygusal Kısa, Uzun Aşk Sözleri ve Mesajları)

SEVGİLİYE DUYGUSAL VE ROMANTİK AŞK SÖZLERİ


Sevgiliye sözleri kısaGüneş benzer biçimde parıldadın yaşamımda. Gökkuşağı gibi renk kattın ömrüme. Seni seviyorum sonsuzum ol!

Karanlığın içinde ışık tutan, kaybolduğum çöllerin içinde rehberim olan, sevgisiyle beni sahiplenen sevgilim… Seni seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın.

Issız bir çölde bulduğum su misali seviyorum seni. Yaşamımda kıymet verdiğim en güzel varlık. İyi ki varsın.

Sevgili Sözleri | Sevgiliye En Güzel Sözler | Aşık Sözleri | 

Hayatıma girdiğin gün ben yeniden doğdum. Bana hakkaten sevilmeyi öğreten en değerlim. Sana çok aşığım. Hep yanımda kal!

Sevmek ne kadar da güzel bir duyguymuş. Bana bu duyguyu yaşattığın için teşekkür ederim canım sevgilim.

Sevgiliye Sözler 2019 (Sevgiliye, Özlem, Duygusal, Kısa, Özel Aşk Sözleri ve Mesajları)

Hep gündüz olsun isterim gül yüzünü daha fazla görebilmek için, her gece senin hayalinle uyuyor her sabah senin mutluluğunla uyanıyorum. Sen benim için yaşama nedenisin. Kendimden daha çok senin mutluluğunu düşünüyorum tüm güzellikler seninle olsun. Ömrümün sonuna kadar seni sevmeye devam edeceğim.

Bigün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana. Bir gün gelir de ayrılacak olursak aradaki mesafe ,yollar ve menziller ne kadar uzak olursa olsun sen yine de omuzunu bir yokla. Çünkü elimi orada hissedeceksin!

“İlkbaharın neşeyle ile açan birbirinden güzel çiçekleri ve kuş sesleri sana beni hatırlatsın, seni sevmiş olduğim o ilkbahar gününü ömür boyu anımsayacağım.”

“Güneş ve Ay semanden iyi mi vazgeçemezse ben de senden öyle vazgeçmem sevgilim. Seninle beraber bir tüm oldum. Sen güneşimsin bense ay. Güneşsiz ay iyi mi mümkün değilse sensizlikte öyle mümkün değil.”

“İlk önce gözlerim senin oldu. Sonrasında hislerim, şimdi ise kalbim herşeyim senin. Seni çok seviyorum bir tanem.”

“Bana cennetin bu dünyada olmadığını söylemişlerdi. Yanılmışlar, senin gözlerine her baktığımda cenneti görüyorum ve oradan ömür boyu ayrılmak istemiyorum.”

Sevgiliye Söylenecek Uzun Sözler

Sevgili sözleri uzun ve kısa sözler“Seni sevmek soğuk kış günlerinde yüzünü gösteren güneş kadar güzel, seni sevmek yeni kitap kokusunu içine çekmek kadar mutluluk verici, iyi ki varsın sevdiğim, seni çok seviyorum.”

“Dünyadaki tüm güzellikleri görmeye, her yeri keşfetmeye ömrüm yetmez diye organize ettiğim sırada karşıma çıktın. Bana her şeyin bambaşka olduğunu fark ettirdin. Sana baktıkça aslında görmem ihtiyaç duyulan tek güzel şeyin senin gülümsen bulunduğunu anladım. Kalbimdeki en özel ve ulaşılmaz yerin sahibisin cancağızım.”

“Seni görene kadar ömrümü kış gibi yaşamışım. Soğuk, içine kapanık ve kederli ama sen hayatıma bahar oldun. İlkbahar güneşi gibi doğdun ve yüreğimdeki tüm çiçekler seninle birlikte açtı. Neşkesin, mutluluğumun, yaşam kaynağım iyi ki varsın, seni çok seviyorum.”

“Seni her görmüş olduğumde oluşan yüz ifadem emoji yapılabilseydi, kuşkusuz mutluluğun evrensel ifadesi olurdu sevgilim.”

“Sana ilk görüşte aşık olmadım. Her görmüş olduğumde tekrar daha çok aşık oldum.”

“Sana olan sevgim yıldızlar benzer biçimde parlak ve ışıltısı ölene kadar sönmez. Bir karanlıkta kaldığını hissedersen o yıldıza bak bir tanem. Çünkü yolunu ondan daha iyi aydınlatacak bir ışık henüz var olmadı.”

Sevgiliye Aşk Sözleri


“hayatıma girdiğin andan itibaren neşem ve mutluluğum her zaman arttı. Sensiz bir yaşamı düşünemiyorum aşkım. Beraber geçireceğimiz nice güzel yıllara yaşamım. Seni hayal edebileceğinden çok daha çok seviyorum iyi ki doğdun.”

“Senin olduğun her gün, hayatım muhteşem anılarla doluyor. Sensiz geçirdiğim tek bir saat ise boşlukta kaybolmuşum hissine neden oluyor. Bekliyorum ki yeni yaşında da muhteşem hatıralar yaratacağız. İyi ki doğdun gözlerinde kaybolduğum kadın.”

Sevgili ile ilgili tumblr sözleri“Seni bir sonbahar günü görmüş oldum sevgilim, dökülen yaprakların yarattığı tüm üzüntüyü alıp götürdün benden. Dünyamdaki çiçekler açtı, güneş yeniden hayata merhaba dedi. O güneşin hiç batmaması dileğiyle, her şeyin bir öncekinden daha mutlu olursun. İyi ki doğdun aşkım.”

“Seni tanıyana kadar güzellik ve mutluluk nedir bilirim sanırdım fakat seni görünce anlamış oldum ki hayatımda ne güzeli görmüşüm ne de mutlu olmuşum. İyi ki doğdun ve bana bilmediğim bunca şeyi gösterdin. Sen benim dünyamın yaşam kaynağısın. Nice güzel yaşlara sevgilim.”

“Sen yalnızca sevgilim değilsin, en iyi arkadaşımsın, sırdaşımsın, ömür boyu ayrılmak istemeyeceğim yegane insansın. İyi ki doğdun birtanem. Nice güzel seneler geçirmemiz dileğiyle.”

Sevgiliye Uzun Mesajlar Tumblr

“Hiç kimse bana aşık olana kadar eksik bir insan olduğumuzu söylememişti. Ben kendimi seninle, senin aşkın, senin sevgin ile tamamlamış oldum. Her günümüzün daha güzel ve daha aşk dolu olması dileğiyle, iyi ki doğdun gün ışığım.”

“Sen doğmasaydın benim dünyam hep yarım kalırdı. İyi ki o gün dünyaya geldin ve birbirimizi bulduk. İyi ki varsın aşkım, neşe ve mutluluk yanından hiç noksan olmasın.”

“Karanlıkta kaldığım vakit senin gözlerinde ışık yolumu aydınlattı, kaybolduğum zaman ise kalbinin atışlarını dinleyerek yolumu buldum. İyi ki doğdun sevgilim, sensiz bir ömür benim için karabasan olurdu. Doğum günün mübarek olsun… “

“Kalbim tam merkezine senin adını yazdım. Dünyanın tüm silgileri bir araya gelse bile o adı oradan silemez. Doğum günün kutlu olsun bebeğim, her zaman daha mutlu olmamız dileğiyle… Seni çok seviyorum.”

“Tüm üzüntüleri ve acıları unutturmak istiyorum sana. Çünkü aşık olmak dünyadaki her şeyin ilacı olarak kabul edilir. Ben de o ilaç hiç eksilmeyecek ve sonsuza kadar seninle paylaşmak istiyorum sevgilim. Mutlu senelerımız olması dileğiyle iyi ki doğdun.”

Sevgiliye Güzel Sözler Kısa


Gitmekle gitmek olmazmış… Günlün kalır, aklın kalır anıların kalır… Cemal SüreyaDışarıya yağmur,

yüreğime hasret, fikrime sen… Ne yapıyorsunuz üçünüz burada…

Aynı şehirde sen varsın, ben varım fakat biz yokuz.

Sonrasında gülüşün geldi aklıma… İyi ki seni sevmişim…

Öyle büyükmüş ki içimizdeki yalnızlık, sevilmeyi beklerken beklemeyi sevmişiz.

Açık çay içerdi hep… Demli olunca bardağın karşısından beni göremediği için…

Anılar üşüştü başıma dün gece… Sağ olsunlar, sabaha çıktım sevgili…

Annesinden dayak yediğinde gene de anne diye ağlamaktır AŞK ey sevgili…

Sen yeter ki içinden de olsa seni seviyorum de! Kulaklarım çınlasa bile yeter sevgilim.

Gözlerinin kahvesinden koy ömrüme, kırk senenin hatırına sen kalayım.

Sevgiliye Aşk Sözleri 2019


Sevgiliye özlem mesajları


Bir deniz, denizde vapur, gökyüzünde martı, semaverde çay olmalı… Bir de çaya sen Sevgilim.

Sana rastladığım gün susuzdum ve yalnızdım. Bir çırpıda içtim gözlerini yârim.

Ben senin sevgilin, eşin, baban, ağabeyin ve arkadaşınım. Biri bitse biri kalır. Seni her vakit seveceğim.

Ertesi gün sana kavuşamayacağım diye uyumadığım geceler var benim.

Uçmak için kuş olmak gerekmiyor. Bir “Seni Seviyorum” lafı yeter be güzelim.

Gözlerim dalıyor gene uzaklara, seni arıyorum karanlıklarda, Bulamıyorum ne yapsam da çok özlüyorum neredesin.

Bir ay küser bir yıldız, ben kalırım hep yalnız, sanki senin yokluğunda dem tutuyor insafsız…

Gitme sana muhtacım gözümde nursun başımda tacım muhtacım

Sen benim tеllеrimе hangi notayı istеyеrеk vuruyorsan, ben o mаkаmdаn inliyorum sevgilim…

Sen benim; bugünüme şükür ve yarınıma ԁua еԁişim, azla yetinişim, çoğa göz ԁikmеyişimsin aşkım.

Ey Sevgili! Aşkına kanmaya muhtaç olan bir yürek bekler seni, yıldızlı akşamlarda.

Gönlüm ayrılığının zehri ile hasta oldu. Fakat gene de vuslatından (kavuşmaktan) ümidini kesmedi.

Еy Gönlümün sol yarısı, Aklıma koydum seni, aklım аlmаԁı. Yüreğime bıraktım, sаnа ԁoymаԁı.

Bırаkаcаğım еli hiç tutmаm, tutаcаğım еli isе hiç bırаkmаm. Sаhtе sevgilere gül olmаktаnsа, gеrçеk sevgilere ԁikеn olurum daha iyi sevgilim!

Gül yüzünün gülüşüne kurban olan bu can, canan için can olmuş, ey yar.

Birine verilecek kıymet uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak. Gördüğün her şeyi feda edebilirim. Ama sakın aynaya bakma.

Uğruna öleceğim bir gül seviyorum adı bende saklı o benim her şeyim, bir tanem uğruna öleceğim, tek aşkım sevmiş olduğim, seni çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir