Sevgi Sözleri – Sevgiliye Sözler

Sevgi Sözleri - Sevgiliye Sözler

Sevgi Sözleri – Sevgiliye Sözler 


Allaha uzattığım ellerimsin, dudaklarımdan çıkan duamsın, gelecekte alın yazımsın, kaderimin bana getirdiği deli sevdamsın, iyi ki varsın.

Aşkın kalbime ektiğim bir tohumdu önce. Sevgim le suladım fidan oldu. Şimdi ise içimde yalnız sen varsın, ben sen oldum yaşamım.

Bir günde dört mevsimi bir bedende yaşar mı insan? Seni sevince anladım, benim için yalnız tek mevsim var ve adı sensin sevgilim.

Öyle bir yârin olsun ki dostum, seni öpmediği gün uyku tutmasın, seni duymadığı gün mutlu olmasın.

Ey kalbim, illa seveceksen eti kemiği değil, karşında kinin yüreğini sev. Et ve kemik geçer gider, sevgi bir kere sardı mı yüreği, ömür boyu yanından ayrılmaz.

Sensiz yemek boğazcaımdan geçmiyordu. Artık sensiz nefes de alamaz oldum. Gel beraber nefes alalım aşkım, sensiz yaşayamaz oldu sol yanım.

Gece olmasın isterim artık. Çünkü aramızda tek engel geceler. Seni benden koparan ve sarılamadığım, koklayamadığım, öpemediğim o nalet gecelere düşmanım.

Öyle kolayca kırma kalbimi, unutma o kalbi seni de beni de sonsuz seven tanrı yarattı. Allah aşkına sev beni.

Sevgiliye Romantik Sözler

Sabahları uyanmak istemiyorum kendi gerçekliğimde. Seni görebildiğim tek yer rüyalarım ve rüyalarımda ölesiye seviyorum seni.

Sev beni delice, yaşam kısa. Rüzgâr ol, yağmur ol gel saçlarımı okşa. Gir yüreğime ve ölene dek oradan asla çıkma.

Sevgi paranın satın alabildiği şeyler değildir. Aksine paranın asla satın alamayacağı şeylerdir. Sevgi pahalı bir saat, lüks bir restoranda yenilen bir yiyecek değildir. Sevgi mutlu olduğun kişiyle yaşamış olduğun her andır.

Başkaları için tek kelime anlam ifade etmeyebilirsin. Benim için ise tüm kelimelerle kurulan güzel cümlelerin hepsisin.

Sen üşüdüğümde açıp beni ısıtan güneşim, sen dudaklarım kuruduğunda yüzüme damlayan yağmur tanesisin. Sen benim hayat pınarımsın.

Gerçek sevgi anlık olan değil, sonsuz olandır. Bu nedenle gözlerimi kapatana kadar yanındayım sevdiceğim.

Leziz bir yemeği yiyecek şeklinde seviyorum seni. Kendimi durduramadan, aç gözlülükle ve tıka basa.

Sırf başkası mutlu olsun diye sevme, çünkü bir tek başkaları için sevenler, kendi değerlerini bilmezler. Kendi kıymetini bilmeyen birinin ise sevmiş olduği insan kıymetini bilmez.

Ölmemi bekleme beni sevmiş olduğini söylemek için. Bak günlerim sayılı, sevgi öyle bir şeydir ki, insan sevdiğini her an kaybedebileceği için söylemelidir her gün onu çok sevdiğini.

Tanrı’ım sana tek duam, onun canını almadan önce al beni yanına. Ölüm bile onun acısını görmekten daha azca acıtır çünkü canımı.

Sen umutlarımın sahibi, biricik eşim, kalbimin kraliçesi, yaralı bedenimin ilacısın sevgilim. Sensiz hiçbir günüm, gecem geçmesin.

Seni sevmek, dünyanın en zor işi olsaydı, yine de vazgeçmez ve sevmeyi başarırdım seni.

Sevgili İçin Çok Güzel Sözler

Değişmeyen tek şey, değişimin kendisiymiş. Benim aşkım da sana karşı asla değişmeyecek sevgilim.

Benim için ağlama sevgilim, gözyaşlarına kıyamam senin. Üzülme seni öylesine seviyorum ki dünyalara değişmem neşeni.

Sevdamı evinin duvarına yazdım, beni sevmesen bile benim sana olan sevgimi her sabah görebil diye.

Ey sevgili, bu fani dünyada ömrüm seni aramakla geçti. Ne mutlu, çok şükür ki tanrı seni bana yar etti.

Sevmek dış görüntüyü beğenmek olmamalı yalnız, sevmek o insanoğlunun bir bakışını, konuşmasını, mimiklerini, kısacası her şeyini beğenmek ile ilgilidir

Aşk bahçemde bir papatya benzeri biçimindesin, ne süre seviyor, sevmiyor diye yapraklarını koparsam, sevmiyorsun çıkıyorsun.

Tek bir günahım var benim, o da seni kendimden daha fazla sevmek, cezamı çekmeye seve seve razıyım aşkım.

Seni it şeklinde sevmiş olduğimi anlaman için, illa ki bir tarafını mı ısırmalıyım? Aç kulaklarını dinle işte güzelce söylüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir