Kurban Bayramı Sözleri ve Mesajları

Kurban Bayramı Sözleri ve Mesajları

Coşku ve özlemle beklenen Kurban Bayramı yarın  başlayacak. Dört gün sürecek olan Kurban Bayramı‘na özel paylaşılabilecek en güzel bayram mesajlarını sizler için hazırladık. İşte sizden uzakta olan sevdiklerinize gönderebileceğiniz Kurban Bayramı mesajları…

Bayram mesajları, Kurban Bayramı’nda sevdiklerinizi hoşnut etmek için güzel bir araç olacaktır. İslam’da iki önemli bayramdan biri olan Kurban Bayramı idrak ediliyor. Bayramın coşkusunu ve heyecanını yaşayan vatandaşların Kurban Bayramı mesajları ve tebrik mesajları için paylaşabileceği en güzel bayram mesajları haberimizde…


Kurban Bayramı Sözleri ve Mesajları
Kurban Bayramı Sözleri ve MesajlarıEN GÜZEL BAYRAM MESAJLARI – ANLAMLI KURBAN BAYRAMI MESAJLARI


Kutsal Kurban Bayramı’nı can-ı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız kutsal olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sıhhat, huzur, mutluluk, bolluk ve bolluk getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, hakikaten güzel ve bereketli bir Kurban Bayramı diliyoruz.

Bayramın sizin, milletimiz ve ülkemiz için refah, barış ve mutluluğa vesile olmasını temenni ederim.

Bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle beraber doyasıya yaşamanız temennisiyle kurban bayramınız mübarek olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Gülerek geldi mübarek Kurban Bayramı, şimdi ellerim havada yakarma ediyorum Yaradan’ıma bu mübarek Kurban Bayramında hepimiz mutlu olur inşAllah dualarım Allah’ıma…

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kurban Bayramın mübarek olsun…

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi benzer biçimde, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Kurban Bayramını kutluyorum…

Sevdiklerinizle bir arada, sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmeniz dileklerimle beraber, Kurban Bayramı’nızı tebrik ederim.

Benim ömrümde ırmaklar vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır, bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı’nın, insanlığın refah ve barışına vesile olmasını diliyor, tüm İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bu vesileyle, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve ümitli bir gelecek dileğiyle… Kurban Bayramınız kutsal olsun.

Neşe, sevinç, mutluluk ve refah dolu bayramlar geçirmenizi dilerim. Kurban Bayramı’nız kutsal olsun..

Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, size, sevdiklerinize ve bütün milletimize sağlık ve esenlikler temenni ediyorum.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

Kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah’tan temenni ediyorum.

Güzel kurban bayramı sözleri
Güzel kurban bayramı sözleriGökyüzü kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum yakarma menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

Kurban Bayramını canı gönülden kutlama ediyor, bayramın refah, sağlık ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmasını dilerim.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küslerin sulhtığı, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız kutsal olsun! 

Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk getirsin. Sevinç ve rahatlık dolu bir Kurban Bayramı dilerim.

Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı dilerim.

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve rahatlık içinde geçirmenizi diliyoruz. şefkatli ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

Kurban Bayramını sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve refah içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve rahat nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

Küslerin sulhtığı, sevenlerin bir araya gelmiş olduğu, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız kutlu olsun…

Bir avuç yakarış, bir kucak sevgi, sıcak bir ileti mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun! 

Coşku ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Hep bir arada, şefkatli ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği; mutluluk içinde , sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle…

Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, refah ve şefkatli bayramlar geçirmek ümidiyle. 

Etiketler :

  • Güzel kurban bayramı sözleri
  • Kurbanla ilgili komik sözler
  • Ramazan bayramı sözleri
  • Kurbanla ilgili güzel sözler
  • Bayram mesajları 2019
  • Bayram mesajları kısa
  • Resimsiz kurban bayramı mesajları
  • Değişik bayram mesajları
  • Resimli kurban bayramı mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir